Kategorier
aktuellt

Föreningen avslutas

På årsmötet i augusti 2022 togs beslut om att ta upp föreningens fortsatta verksamhet eller nedläggning på ett medlemsmöte längre fram under hösten. På ett extrainsatt medlemsmöte 22 november beslutades om föreningens upphörande eftersom nya medlemmar inte rekryterats och alltför få av medlemmarna anmäler intresse av att vara med på OPEN och samtalsträffarna. Sajten släcks ner 23 april.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.

Sajten använder "cookies" (små filer). Genom att fortsätta på sajten accepterar du cookies. This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.  Lär dig mer. Learn more.